Promocje

Promocja tylko dla nowych klientów, gwarantowana cena o 5% niższa niż u poprzedniego dostawcy.  Prosimy o przefaxowanie lub okazanie na miejscu kopii poprzedniej faktury.

Życzymy udanych zakupów.

worki folioweWorki foliowe najczęściej kupowane są w ilościach hurtowych, dlatego można spotkać wiele promocji. Przede wszystkim są one skierowane do klientów, którzy korzystają z usług danej firmy od dłuższego czasu. Dodatkowo kupno przez Internet niesie za sobą pewne możliwości promocyjne ? w sieci pojawia się wiele krótkich ofert promocyjnych na wybrane produkty. Ważne jest, żeby regularnie odwiedzać serwis. Dodatkowo nie można zapominać, że liczy się również zamówiona ilość ? kiedy w grę wchodzi naprawdę duże zamówienie, może pojawić się jakaś specjalna oferta.

Nie da się ukryć, że obecnie na rynku panuje spora konkurencja, dlatego trzeba dbać o stałych klientów i walczyć o nowych. Nie ma lepszej metody, jak tylko zachęcanie promocjami i zniżkami. W ten sposób można sporo zyskać. To rozsądna metoda, ponieważ przy kupnie w ilości hurtowej, zysk (nawet po zniżce) z pewnością będzie duży, dlatego warto czasem zejść z ceny. Najczęściej takie promocje wahają się w granicach od 5% do 10%. Przy dużym zamówieniu to naprawdę spory zysk dla zamawiającego.                                             worki foliowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.